Starttijd | De starttijd is afhankelijk van de gekozen datum |
Meeting point | Calle del Codo 1 (Bike Spain Tours) |
Duur | 3 uur |
Taal gids | Nederlands, Spaans of Engels |
Fiets met de Nederlandse gids langs de typische overdekte markten van de 'Barrios' van Madrid. Verken de lokale producten, de rijkheid van ingrediënten van de Mediterraanse, Spaanse en 'Latino'-keuken en ontdek de culturele waarde van deze markten.
We weten toch allemaal dat ‘de liefde door de maag gaat’? Daarom wordt je met deze leuke fietstour meegenomen op een gastronomische trip door Madrid. Samen met de Nederlandse gids fiets je langs de typische 'food markets' van Madrid. De deskundige gids vertelt je over de geschiedenis en anekdotes van iedere markt en laat je de beste lokale producten zien.
Tijdens deze fietstour kom je er ook achter dat het bij deze markten om meer draait dan alleen het eten. Ontdek hoe de markten de mode volgen en steeds meer ontmoetingsplekken worden voor de buurtbewoners die zeker niet alleen eten willen kopen. De gids geeft je als 'Madrid local' natuurlijk de beste insider tips voor de rest van je verblijf in Madrid. Deze unieke culinaire fietstour is daarom een echte aanrader!
Op basis van 11 beoordelingen
Arma, Myrte en Sjoukje kwamen alle drie tussen 2006 en 2008 terecht in Madrid en werden meteen verliefd op deze heerlijke stad. Arma besloot haar passie voor Madrid met anderen te gaan delen en richtte MadWay op. Sjoukje en Myrte sloten zich bij Arma aan en inmiddels verzorgen ze al jaren unieke, thematische, volledig op maat gemaakte rondleidingen in Madrid.